Bioklimatická hliníková pergola

Skyline

Pergola SKYLINE pochádza z našej dielne AL Pergol a je určená aj tým najnáročnejším. Nenechajte sa odradiť nepriaznivým počasím a urobte si pohodlie pod špičkovou bioklimatickou pergolou, ktorá vás ochráni pred ostrými slnečnými lúčmi, nepríjemným vetrom, dažďom a snehom.

Luxusná bioklimatická pergola

Už od samotného návrhu až po finálnu výrobu v našej továrni je pergola SKYLINE tvorená ako špičkový český produkt a sú v nej použité tie najmodernejšie technológie ako sú inteligentné motory somfy s možnosťou ovládania cez smartfón. Tesnenie lamiel strešného slnolamu zaručuje dokonalé dovretie strechy a špičkové štruktúrované komaxitové farby konštrukcie s trvanlivosťou 30 rokov zaručujú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Čokoľvek sme mohli urobiť lepšie pri výrobe tejto pergoly, to sme aj urobili.

Ovládanie pergoly SKYLINE

Uhol naklopenia špeciálnych strešných lamiel pergoly SKYLINE môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača, v rozšírenej verzii aj mobilným telefónom či tabletom. Vďaka spoľahlivým motorom naklopíte strešný slnolam pergoly SKYLINE v uhle 0-140 °. Pre pohyb slnolamu a roliet používame iba najmodernejšie pohony Somfy IO a Loxone. Pergolu vieme napojiť na akýkoľvek riadiaci systém Vášho inteligentného domu.

Konštrukcia pergoly

Moderný minimalistický vzhľad pergoly SKYLINE tvoria jednoduché nosné stĺpy z hliníka v šedej, hnedej, grafitovej alebo antracitovej farbe (nie je však problém vyhotoviť inak farebnú konštrukciu). Nosné stĺpy sú opatrené integrovaným odvodom vody, čo naprší, to nimi odtečie. Pergolu SKYLINE môžete umiestniť samostatne, alebo ju pripevniť k stene domu.

Možnosti vylepšenia pergoly SKYLINE

Dotiahnite to k dokonalosti a svoju luxusnú pergolu SKYLINE vyšperkujte napríklad infražiaričom, vďaka ktorému vám bude pod pergolou príjemne aj v chladných dňoch, alebo LED osvetlením, ktorým podčiarknete tú pravú atmosféru.

Pergola SKYLINE je navrhnutá tak, aby do ich stien mohli byť umiestnené screenové rolety ZIPEX, alebo posuvné rámové alebo dizajnové bezrámové zasklenie. Obzvlášť rolety ZIPEX inštalujeme ako doplnok prakticky do každej pergoly aby tienili pri nízkom slnku predovšetkým južné a západné steny pergoly.

Parametre

Ochrana proti slnku

Ochrana proti dažďu

Ventilačná funkcia

Ochrana proti vetru

Ochrana proti snehu do 90 kg/m2

Pergola s pohyblivým slnolamom

Dialkové ovládanie

Na stiahnutie