Modulárne

Drevené pergoly

Nič nenahradí pocit domova viac ako drevo. V spojení s moderným designom a dokonalou technológiou je voľba drevenej pergoly tá najlepšia pre váš domov.

Modulové riešenia a pergoly na mieru

Navrhujeme a vyrábame drevené pergoly a konštrukcie najvyššej kvality.

Naše výrobky sú jedinečné na trhu, ponúkajú riešenia na mieru a vysoko kvalitné remeselné spracovanie. Design každého projektu je navrhovaný tak, aby vyhovoval rezidenčným aj komerčným projektom a je možné ho prispôsobiť rôznym štýlom exteriéru.

Široká škála doplnkov

Na prestrešenie pergól používame výhradne začkový a osvedčený plný polykarbonát, komôrkový polykarbonát alebo bezpečnostné sklo. Tieto materiály sa líšia najmä svojími mechanickými vlastnosťami, ktoré ich predurčujú na konkrétne použitie. S výberom najvhodnejšieho typu prestrešenia vašej pergoly vám ochotne pomôžeme.

Lamelové steny a stropy sú vysoko designovým doplnkom našich pergol a záhradných stavieb určeným prioritne pre uzavretie stenových a stropných výplní, alebo na predelenie priestoru. Lamelová stena mimo funkčnosti prínáša aj architenkonický efekt a veľmi vkusne doplní a skrášli priestor vašej stavby. do lamelovej steny je možná implementácia  GREEN WALL zelených stien, kvetináčov či LED osvetlenia. 

Slnolamy sú našim najpredávanejším doplnkom k pergolám. V ponuke mame nielkoľko typov vertikálnych a horizontálnych prevedení. Slnolamy majú výbornú vlastnosť  lomu priameho slnečného svetla . ich dobrým nastavením dosiahneme presné zatienenie miest ktoré si v projekte určíme v ohľade na trajektóriu slnka. Slnolamy rovnako pri správnom nastavení presného náklonu slúžia ako zamedzenie výhľadov z určitých uhlov smerom do pergol (napríklad pohľad od susedov) no zároveň stále prepustia dostatočné množstvo svetla a nepôsobia uzatvárajúco pri pohľade z iných ako tienených uhlov.

Horizontálne modulové tienenia

Horizontálne tieniace systémy Sunservice sú ideálnym riešením, ak je potrebné zabezpečiť rýchle a jednoduché zatienenie priestoru nie len pod pergolami Wekerwood. Široký výber farebných prevedení v kombinácií s výrobou na mieru, podľa požiadaviek zákazníka zabezpečí vždy maximálnu spokojnosť. Naše tienenia sú vyrábané priamo na mieru podľa povahy projektu a požiadaviek zákazníka. V ponuke mame niekoľko typov textílií  v rôznych farebných prevedeniach.

Overené tieniace plachty

  • Kvalita, akú inde nenájdete

    Naše plachty disponujú mimoriadnou odoslnosťou voči prírodným podmienkam, ich pevnosť a dynamika si ľahko poradia s dažďom, vetrom aj silným slnkom.

  • Ochrana proti UV žiareniu

    Naše plachty účinne chránia pred škodlivým UV žiarením, vďaka čomu budete vy a vaša rodina dostatočne chránený pred spálením.

  • Moderný dizajn a jednoduchá údržba

    Presné strihy a dokonalé prešitia sú garanciou spokojnosti s výsledým vzhľadom. Naše plachty sú samočistiace a veľmi odolné voči zašpineniu, no ak by ste predsa len plachtu potrebovali vyčistiť stačí ju hodiť do práčky (bez odstreďovania).

Používame efektívne a praktické materiály

Vertikálne modulové tienenia

Pomocou vertikálnych modulových tienení tzv. screenových roliet ľahko a efektívne zatienite priestory vašej pergoly, okná či presklené plochy rôznych formátov.

Zatienením dosiahnete pocit súkromia, ale aj optimálnu svetelnú a tepelnú pohodu. Všetky modulové tienenia sú odolné voči poveternostným vplyvom a v podstate bezúdržbové. Vhodné sú pre všetky moduly drevených pergól Wekerwood. Ovládanie pomocou elektrických alebo manuálnych pohonov je intuitívne a veľmi pohodlné.

Zasklenie vašej pergoly, terasy či balkóna vám umožní bezstarostné využívanie aj v prechodných či zimných obdobiach roka. Individuálny prístup ku každej objednávke, vysoká kvalita a spoľahlivosť sú našou najvyššou prioritou. Na výber ponúkame zasklenia s rámom a aj bez neho v širokej škále farebných prevedení, tak aby všetko do detailu spolu ladilo.

Rám zasklenia je možné dodať v akejkoľvek farbe vzorkovníku RAL.

Večerné posedenie pod pergolou je s LED osvetlením omnoho príjemnejšie. Osvetlenie je inštalované priamo v konštrukcii pergoly tak aby bol zachovaný jej jednoduchý a nadčasový design. Spĺňa všetky bezpečnostné parametre a je odolné voči poveternostným vplyvom. Inštalácia je možná na všetky horizontálne aj vertikálne prvky pergoly, záleži len na vás. Samozrejmosťou je taktiež diaľkové ovládanie, možnosť stmievania ale aj prepojenie so systémom inteligentnej domácnosti SOMFY.