Screenová roleta

Zipex

Doprajte si súkromie a chráňte sa pred vetrom pod pergolami SKYLINE, CUBE, ESPACE, ESPACE GLASS alebo SKYSPACE, SKYSPACE GLASS. Screenová roleta ZIPEX bráni zvedavým pohľadom susedov, je odolná voči vetru, neprepustí horúce a ostré slnečné lúče a funguje aj ako sieť proti hmyzu. Stačí stlačiť diaľkový ovládač.

Screenová roleta ZIPEX vám poslúži aj pre bočné zatienenie prístrešku na autá Carport 3000.

Konštrukcia screenovej rolety ZIPEX

Látka rolety je tvorená screenovou tkaninou zo sklených vlákien a PVC poťahu, takže je odolná voči vplyvom počasia aj opotrebovaniu. Vyberte si zo 7 odtieňov látok (white, linen, pearl – grey, grey – white, grey, grey – black a black), ktoré nevyblednú ani pri dlhodobom užívaní.

Podobne ako ostatné príslušenstvo môžete screenovú roletu ZIPEX inštalovať aj dodatočne. Odporúčame ju doplniť veterným čidlom Eolis wirefree IO.

Celá roleta je kvalitne spracovaná a dokážeme ju vyrobiť až do šírky 6m a výšky 3m. Vďaka vysokej odolnosti ju môžete nechať stiahnutú až do rýchlosti vetra 60 km/h. Aby sa roleta nepoškodila pri víchricach dodávame k nej aj veterné čidlo, ktorý látku automaticky stiahne do boxu.

Dodávame len to najlepšie na trhu

Látky rolety Zipex Serge sú dodávané najväčším svetovým výrobcom Helioscreen. Jedná sa o sklené vlákna potiahnuté PVC a tkané v diagonálnom rastri tak, aby pnutie takej tkaniny najlepšie zodpovedalo pnutiu na rolete a netvorilo vlny a ohyby. Tkanina je extrémne odolná voči všetkým vonkajším vplyvom – dážď, slnko, mráz a samozrejme aj vietor. Tieto látky sú špičkou na trhu a sú kompletne vyrábané v EÚ.

Tkanina rolety má podobný efekt ako záclony vo vašom okne – tlmí prestup slnečných lúčov, zabraňujú priamej viditeľnosti do interiéru ale umožňujú výhľad von. To znamená, že pri zatiahnutých roletách vidíte okoloné prostredie ale susedia ani zvedavci nevidia čo sa deje vo vnútri pergoly. Rolety teda slúžia aj zvýšeniu vášho súkromia.

Parametre

Ochrana proti slnku

Ochrana proti vetru

Ochrana proti dažďu

Rýchly termín dodania

Štruktúrované RAL farby

Nakupujete priamo od výrobcu

Diaľkové ovládanie