Hliníková zimná záhrada

SkyGarden

Potrebujete skrášliť a rozšíriť váš životný priestor pri dome? Skygarden má pre vás riešenie – zasklenie terasy vrátane stien, ktoré zaručuje bezpečnosť a komfort.

Moderná zimná záhrada

Vyrábame sezónne zimné záhrady, ktoré sú vybavené moderným zasklením s bezpečnostným sklom hrúbky 8 mm alebo izolačným dvojsklom. Zimná záhrada SkyGarden zaistí dokonalú tepelnú izoláciu aj ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Bočné steny sú elegantne zasklené, či už pevným zasklením alebo praktickým posuvným rámom, aby vám umožnili uzavrieť priestor celej záhrady.

Naše zimné záhrady majú maximálne rozmery 7 m šírky a 4,5 m hĺbky, ale možností je mnoho. Šírku môžeme modulovo rozširovať až do ľubovoľnej šírky, rešpektujúci max modulový rozmer 7 m, takže si môžete vybrať napríklad 14 m alebo 21 m širokú záhradu.

Prvotriedna kvalita a rýchle dodanie

Vyrábame kvalitné hliníkové systémy na mieru a vďaka vysokej efektivite môžeme zaistiť rýchle dodanie vašej záhrady v priebehu 4-7 týždňov, v závislosti od zložitosti projektu. Vašu zimnú oázu tak budete môcť čoskoro využívať a tešiť sa na nový rozšírený životný priestor.

Okrem prvotriednej kvality výrobkov sa môžete spoľahnúť na našu nepretržitú podporu a servis. Naše tímy sú k dispozícii, aby vám pomohli s akýmikoľvek otázkami, údržbou alebo doplnkovými službami, ktoré by ste mohli potrebovať po inštalácii vašej zimnej záhrady. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou, a preto sa neustále snažíme ponúkať služby, ktoré prekonajú vaše očakávania.

Parametre

Ochrana proti slnku

Ochrana proti dažďu

Ventilačná funkcia

Ochrana proti vetru

Zameranie zdarma

Integrovaný zvod dažďovej vody

Štruktúrované RAL farby