Hliníková zasklená pergola

Espace Glass

Pergola Espace Glass je našou najpredávanejšou zasklenou pergolou. Strešná konštrukcia z bezpečnostných skiel čírej alebo mliečnej farby poskytuje protidažďovú ochranu aj pre veľké plochy terás.

Konštrukcia pergoly Espace Glass

Pergola sa skladá z kvalitnej hliníkovej konštrukcie s povrchovou úpravou štruktúrovanou komaxitovou farbou a strešným zasklením z bezpečnostného skla. Špeciálna technológia výroby zaisťuje, aby sa do vnútra strešnej konštrukcie nedostávala špina a sklá sa nerosili. Konštrukciu pergoly ESPACE, opatrenú integrovaným zvodom dažďovej vody a odtokovým žľabom, ponúkame v štyroch základných farbách (grafitová, antracitová, šedá, hnedá), prípadne v ďalších farbách podľa vzorkovníka RAL.

Možnosti vylepšenia pergoly ESPACE GLASS

Dodajte pergole ESPACE luxusný nádych rafinovaným LED osvetlením integrovaným priamo do krokvy strechy, sprístupnite ju na posedenie aj v chladných dňoch pomocou infražiariča. Môžete ísť ešte ďalej a využiť pergolu ako konštrukciu pre funkčnú a esteticky krásnu zimnú záhradu. Stačí ju doplniť pevným alebo posuvným bočným zasklením. Pokiaľ riešite účinné zatienenie, ochranu pred vetrom a zvedavými pohľadmi susedov, stavte na bočnú screenovú roletu. V ponuke príslušenstva nájdete aj posuvnú markízu pre efektívne zatienenie zhora.

Parametre

Kvalitná hliníková konštrukcia

Ochrana proti dažďu

Ochrana proti vetru

Bezpečnostné strešné sklo

Štruktúrované RAL farby

Integrovaný zvod dažďovej vody

Voliteľné LED podsvietenie

Na stiahnutie