Hliníková polykarbonátová pergola

Skyspace

Hľadáte niečo v štýle pergoly SKYLINE, ale preferujete pergoly s pevnou strechou? Stavte na elegantný SKYSPACE. Získate tak luxusný minimalistický prístrešok, ktorý pristane moderným novostavbám.

Konštrukcia pergoly Skyspace

Pergola SKYSPACE je postavená na rovnakej konštrukcii ako obľúbená bioklimatická pergola SKYLINE, to znamená nosné stĺpy z odolného hliníka, integrovaný odkvap, ktorý zaručuje efektívny zvod dažďovej vody bez toho, aby narušoval minimalistický dizajn celej pergoly.

Strecha pergoly SKYSPACE je tvorená systémom krokiev a dutinkovým polykarbonátom hr. 16 mm značky ARLA, na ktoré sa môžete spoľahnúť za akéhokoľvek počasia. Strešné polykarbonátové dosky dodávame v čírom a mliečnom prevedení.

Vyberte si zo štyroch základných farieb konštrukcie (grafitová, hnedá, šedá, antracitová), alebo z neprebernej škály vzorkovníka RAL.

Možnosti vylepšenia pergoly Skyspace

Vylaďte pergolu SKYSPACE tým správnym príslušenstvom a poseďte si pod ňou, aj keď tomu počasie práve nepraje. Zahreje vás infražiarič a pred vetrom ochráni screenová roleta, či dokonca posuvné alebo fixné zasklenie, ktorým z pergoly vykúzlite zimnú záhradu.

Parametre

5 rokov záruka

Ochrana proti dažďu

Strešný polykarbonát ARLA

Rýchly termín dodania

Štruktúrované RAL farby

Kvalitná hliníková konštrukcia

Ochrana proti snehu do 90 kg/m2

Zameranie zdarma

Na stiahnutie