Hliníková polykarbonátová pergola

Espace

Hliníkovo-polykarbonátová pergola ESPACE je hlavnou hviezdou všetkých pergol radu Economy. Zamilujete si ju pre jej jednoduchý a elegantný dizajn, perfektnú funkčnosť a v neposlednom rade vás poteší aj nízkou cenou.

Konštrukcia PR

Pergola sa skladá z kvalitnej hliníkovej konštrukcie s povrchovou úpravou štruktúrovanou komaxitovou farbou a polykarbonátového zastrešenia. Špeciálna technológia výroby zaisťuje, aby sa dovnútra strešnej konštrukcie nedostávala špina a zastrešenie „dýchalo“. Konštrukciu pergoly ESPACE, opatrenú integrovaným zvodom dažďovej vody a odtokovým žľabom, ponúkame v štyroch základných farbách (grafitová, antracitová, šedá, hnedá), prípadne v ďalších farbách podľa vzorkovníka RAL. Tak ako u zasklených pergol máte na výber aj zastrešenie v mliečnom alebo čírom prevedení.

Možnosti vylepšenia pergoly Espace

Dodajte pergole ESPACE luxusný nádych rafinovaným LED osvetlením, sprístupnite ju na posedenie aj v chladných dňoch pomocou infražiariča. Môžete ísť ešte ďalej a využiť pergolu ako konštrukciu pre funkčnú a esteticky krásnu zimnú záhradu. Stačí ju doplniť pevným alebo posuvným bočným zasklením. Pokiaľ riešite účinné zatienenie, ochranu pred vetrom a zvedavými pohľadmi susedov, stavte na bočnú screenovú roletu. V ponuke príslušenstva nájdete aj posuvnú markízu pre efektívne zatienenie zhora.

Parametre

Kvalitná hliníková konštrukcia

Ochrana proti dažďu

Strešný polykarbonát ARLA

Rýchly termín dodania

Štruktúrované RAL farby

Integrovaný zvod dažďovej vody

Ochrana proti snehu do 90 kg/m2

Na stiahnutie