Hliníkový prístrešok

CarPort 3000

Ochráňte svoje auto pred krúpami, kyslými dažďami alebo snehom efektívne a štýlovo zároveň. Prístrešok na autá CARPORT 3000 pochádza z našej dielne AL Pergol a jeho konštrukcia designovo zodpovedá pergole Skyline, s ktorou na jednej záhrade tvorí dokonalý pár.

Konštrukcia prístrešku na auto CarPort 3000

CARPORT 3 000 je spojením kvalitnej konštrukcie hliníkových profilov s integrovaným odvodom vody a polykarbonátového zastrešenia, neseného krokvami zavetrovanými latovaním z AL profilov.

Vďaka svojmu veľkorysému rozmeru zastrešia aj dve autá. Vyberte si zo štyroch základných farieb (grafitová, hnedá, šedá, antracitová), prípadne siahnite po niektorom z množstva odtieňov podľa vzorkovníka RAL.

Strecha Carportu je tvorená systémom hliníkových krokiev s uložením krytiny. Je možné si zvoliť krytinu z hliníkového trapézového plechu alebo z dutinkového polykarbonátu hr. 16 mm v mliečnom, transparentnom, alebo šedom prevedení.

Carport môžeme dodávať až do rozmeru 8x5m, nie je teda problém zaparkovať aj väčšie SUV vozidla.

Možnosti vylepšenia prístrešku na auto

Z príslušenstva oceníte predovšetkým LED podsvietenie s detekciou pohybu, opýtať si u nás ale môžete aj bočné AL dosky na uzavretie stien. Na bočné tienenie sa hodí aj posuvný slnolam alebo screenová roleta. Vyhnete sa tak prehrievaniu vozidla v letných mesiacoch a zaistíte si väčšie súkromie.

Parametre

5 rokov záruka

Rýchly termín dodania

Štruktúrované RAL farby

Kvalitná hliníková konštrukcia

Zameranie zdarma

Voliteľné LED osvetlenie