Vyrobené
pod Tatrami

Garancia
kvality

Dodanie
od 14 dní

Široká škála
doplnkov

Modulové
riešenia

Výroba
na mieru

Montáž
po celej SR a ČR

Príbeh dreva u vás doma

Navrhujeme a vyrábame drevené pergoly a konštrukcie najvyššej kvality od roku 2021.

Naše výrobky sú jedinečné na trhu, ponúkajú riešenia na mieru a vysoko kvalitné remeselné spracovanie. Design každého projektu je navrhovaný tak, aby vyhovoval rezidenčným aj komerčným projektom a je možné ho prispôsobiť rôznym štýlom exteriéru.

Spojenie prírody, umenia & technológií

Tvoríme jedinečné produkty svetovej kvality z masívneho dreva najvyššej triedy, ktoré očaria aj oko toho najnáročnejšieho klienta.

Základnou a primárnou filozofiou spoločnosti Wekerwood je spojenie s prírodou, so stromami, ktoré dodá Vašej domácnosti jedinečnú harmóniu. Spájame umenie spolu s technológiou a výsledkom sú unikátne produkty tej najvyššej kvality, Vyrobené priamo v srdci vysokých Tatier len zo Slovenského dreva.

Vyberte si z nášho sortimentu

Kvalitné produkty z masívneho dreva

Tvoríme jedinečné produkty svetovej kvality z masívneho dreva, ktoré očaria aj oko toho najnáročnejšieho klienta.

Základnou filozofiou Wekerwood je spojenie s prírodou, ktoré dodá vášmu projektu jedinečnú harmóniu. Výsledkom našej práce sú unikátne produkty tej najvyššej kvality, vyrobené priamo v srdci Vysokých Tatier z toho najkvalitnejšieho dreva.

Len povrchová úprava, ktorá zodpovedá potrebám dreva, môže dlhodobo zachovať prirodzenú krásu a odolnosť tohto materiálu.

K ochrane dreva používame TÍKOVÝ OLEJ, ktorý je vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla.

Je to vynikajúca ochrana pre pergoly, záhradné domčeky a nábytok, vďaka ochrane proti vode a vplyvu počasia. Zanecháva pekný, hodvábne polomatný povrch, ktorý zároveň krásne zvýrazňuje štruktúru dreva.

Viac informácií

Aby sme vám zaistili kompletný servis, pergolu, stôl alebo akékoľvek iné výrobky vám s radosťou dovezieme našou vlastnou dopravou až k vám domov.

Samozrejmosťou je taktiež montáž a inštalácia, ktorú zabezpečia naši vyškolení pracovníci.

Viac informácií

S výberom Vám ochotne poradíme

V prípade, ak máte akékoľvek nejasnosti alebo otázky, neváhajte nám kedykoľvek zavolať a radi vám s výberom pomôžeme.

Náš technik je vám plne k dispozícií každy pracovný deň od 8:00 do 18:00. Veľmi ochotne vám pomože s výberom správneho modulu a doplnkov, ale kľudne vám veľmi rád vysvetlí aj prednosti a postupy, ktoré robia naše produkty jedinečnými, prípadne sa dohodneme na zameraní vášho projektu.

Infolinka
E-mail
Fakturačná, korešpondenčná adresa

WEKERWOOD s.r.o.
Slovnaftská 106/2354, 821 07 Bratislava

IČO: 50142933 / IČ DPH: SK2120220861

Výroba a sklad

Hraničná 689/22 – Areál ČSAD
058 01 Poprad
tel.: +421 908 699 413

Showroom

Poprad

WEKERWOOD – showroom
Areál – Letisko Poprad,
Na letisko 100 (Zjazd D1 Poprad západ)
tel.: +421 951 214 514

Napíšte nám